تبلیغات
شاهوار نت ----- رسانه ی مستقل شاهرودیان - مطالب دی 1390
شاهوار نت ----- رسانه ی مستقل شاهرودیان

استان شاهوار حق مسلم ماست

گام به گام تا انتخابات

جمعه 30 دی 1390

گام چهارم

باور کنیم که همیشه امکان ضربه زدن از سوی دشمنان انقلاب ودشمنان ایران اسلامی هست ؛ حتی در بهترین شرائط . همیشه کمین دشمن را در نظر داشته باشیم . غفلت از اینکه ممکن است به حرکت عمومی ملت ایران ضربه ای وارد شود، چیز خطرناکی است . هشیار باشید . این همان توصیه امیر مؤمنان سلام ا... علیه است که فرمود : « ومن نام لم ینم عنه » در عرصه زندگی سیاسی دچار خواب آلودگی نشویم، در پشت سنگرها خوابمان نبرد. اگر تو خوابت برد، باید بدانی که دشمن ممکن است بیدار باشد . ( همان، بیانات در مراسم تنفیذ دهمین دوره ریاست جمهوری 12/5/88 )

مقام عظمای ولایت وخورشید فروزنده انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خامنه ای حَفَظَهُمُ الله، در بیانات گهربارشان، کد های بسیار شفافی ارائه داده اند، که درک وفهم آن برای اهل بصیرت کار دشواری نیست .  تمامی سخنان مقام معظم رهبری که در سطور فوق  به برخی از آنها اشاره شده است، بعد از انتخابات 22 خرداد 88 بیان شده اند،  بنابراین با توجه به اینکه، در این انتخابات نیز، دشمن وسران فتنه وآن نابکارانی که فتنه 88 را خلق نموده اند ؛ هنوز هم در کمین هستند ومترصد تحصیل فرصت برای وارد نمودن ضربه نهایی می باشند، توجه، تأمل و دقت نظر در این فرمایشات امام عزیز، و وپیروی، اطاعت ، تبعیت وبکار گیری آنها در مراحل مختلف انتخابات، توسط مردم ومسئولین، باز هم می تواند دشمنان را ناکام وسرخورده تر از قبل وادار به عقب نشینی وتحمل شکستی مفتضحانه تر از گذشته بنماید .

 


استان شاهوار

پنجشنبه 29 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

نظر یکی از بازدیدکنندگان عزیز که به صورت خصوصی ارسال شده بود، حیف بود بقیه نخوانند:

مساحت ترکیه: ۷۸۳٬۵۶۲کیلومتر مربع ------- مساحت ایران : ۱٬۶۴۸٬۱۹۵کیلومتر مربع
جمعیت ترکیه: ۷۱٬۵۱۷٬۱۰۰ نفر--------------جمعیت ایران : ۷۵،۹۴۰،۰۰۰ نفر
تعداد استان ها: ۸۱ استان ترکیه ------------تعداد استان ها : ۳۱ استان ایران
خب همان طور که می بینیم مساحت و جمعیت ترکیه از ایران کمتره ، اما تعداد استان هاش بیشتره!علتش هم فقط و فقط تسریع در روند خدمت رسانی به مردم و رفع محرومیت هاشونه
پس ما هم باید با صبر و حوصله و آرامش و دلایل منطقی ، شهر های مظلوم خودمون رو تبدیل به استان کنیم.
به امید روزی که استان شاهوار با مرکزیت شاهرود مظلوم تشکیل شود.
به امید روزی که استان کرمان جنوبی با مرکزیت جیرفت قهرمان تشکیل شود.
به امید روزی که استان سربداران با مرکزیت سبزوار دین مدار تشکیل شود.
به امید روزی که استان خوزستان شمالی با مرکزیت دزفول مقاوم تشکیل شود.


قابلیت صدور فلفل آفریقای ایران به خارج از کشور/تپه های تند، سرخ و آتشین

چهارشنبه 28 دی 1390

نوع مطلب :اخبار شاهرود، 

 

قاره کوچک، فراتر از منطقه...فراتر از ایران........

 

در ادامه مطلب بخوانید، خبر جهانی شدن

استان شاهوار را.........


ادامه مطلب

نخبگان پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تجلیل شدند

چهارشنبه 28 دی 1390

نوع مطلب :اخبار شاهرود، 

چهره های برتر در عرصه پژوهش و نخبگان واحد دانشگاهی شاهرود در مراسم گرامیداشت سی امین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی، تجلیل شدند.

در راستای گرامیداشت سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی شامگاه دوشنبه آئینی با حضور دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

 بدین مناسبت از 25 چهره برتر در امور طرح های پژوهشی، اختراع، مقالات برتر و دیگر فعالیتهای علمی با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.

در این جشنواره از اعضای تیم کمیکار دانشجویان شیمی به خاطر کسب مقام کشوری و اعضای دانشجویی انجمن مهندسی شیمی و نیز اساتید برتر در دانشکده های این دانشگاه نیز تقدیر شد.

بر همین اساس دکتر صاحبعلی منافی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده فنی مهندسی با بالاترین امتیاز، دکتر احسان زاهدی به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده علوم پایه به عنوان مقام دوم، دکتر محمد نبی سلیم برترین پژوهشگر دانشکده علوم انسانی به عنوان مقام سوم و دکتر هومن بهمن پور به عنوان پژوهشگر برتر دانشکده تربیت بدنی با احراز مقام چهارم نیز تقدیر به عمل آمد.

در حاشیه این جشنواره آثار برتر پژوهشی شامل اختراعات، پایان نامه های برتر کارشناسی ارشد و دکتری، مقالات برتر و کتابهای منتشر شده در نمایشگاهی برای بازدید علاقمندان عرضه شد که مورد استقبال دانشجویان و اساتید قرار گرفت.

***********

خوشابه حال شاهرود که اینقدر نخبه داره...........

اما حیف هزار حیف که برای پیشرفت بیشتر باید ترک دیار کنند، آخه مگه نمیدونین شاهرود سالهاست داره درجا میزنه و خبری از پیشرفت نیست.......

خدا انشاءا.. این نخبه ها را حداقل برای ایران نگهدارد!!ا!!!

راستی حاج خانم های شاهرودی تو را به خدا برای پیشرفت شاهرود نذر شله زردی، آش رشته ای و یا سفره ابوالفضلی، چیزی...به خدا راه دوری نمیره.......

.:.صلوات.:.


گام به گام تا انتخابات

چهارشنبه 28 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

گام ششم

بدون تردید هریک از نامزدهای انتخاباتی، قبل از مطرح نمودن خودشان بعنوان یک نامزد انتخاباتی، بعنوان یکی از خواص در منطقه محل سکونتشان مطرح بوده اند ؛ چه بسا که در برخی از مناسبتها نیز، بعنوان خواص اظهارنظرهایی هم نموده باشند . که این اظهار نظر ها، در قالب مؤلفه هایی چون لحظه شناسی واقدام به موقع، احساس مسئولیت، بصیرت، شناخت اصول انقلاب اسلامی وضرورت پایبندی به آنها و با مردم ودر کنار مردم بودن قابل بررسی وامتیاز دهی است .

مثلاً گاهی با ارسال پیامک تبریک وتسلیت به مناسبت فوت متوفیان سرشناس ویا ازدواج فرزندان آدمهای سرشناس وذی نفوذ، ویا ابراز همدردی با آسیب دیدگان حوادث وبلاهای طبیعی از قبیل : سیل، زلزله، آتش سوزی ویا تصادفات دسته جمعی ویا فرارسیدن مناسبتهای مذهبی مثل ایام سوگواری آقا اباعبدا... الحسین (ع) وغیره حضور خودرا در صحنه انتخابات اعلام می کنند .

اتفاقاً این نحوه اقدامات، یک معیار ومیزان بسیار خوب ومستند ومستدلی برای سنجش وارزیابی اعتقادات وباورها ی فکری واحراز خط ومشی سیاسی افرادی که دست به چنین کارهایی می زنند خواهد بود  .

باید بررسی شود که آیاکاندیدایی که برای آسیب دیدگان فلان حادثه، ویا فوت متوفیان سرشناس فلان منطقه ویا جشن ازدواج فرزندان خانوده های ذی نفوذ ویا دیگر مناسبتهای محلی وفعالیتهای فرهنگی و بومی مثل پاسداشت موسیقی محلی وموسیقی دانهای محلی، اظهار نظر وابراز همدردی کرده است ؛ برای مناسبتهای سیاسی وانقلابی وسالگرد شهدای انقلاب اسلامی وجنگ تحمیلی وخصوصاً سالگرد حماسه هایی که بقاء وثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون آنها است، مثل حماسه 9 دی ویا 22 بهمن ویا شکار هواپیمای جاسوسی آر کیو 170 ویا جشن بیداری اسلامی وکشتار مسلمانان بیگناه در کشورهای همسایه توسط دیکتاتورها وفراعنه زمان ؛ ودیگر مناسبتهای مشابه از قبیل گرامیداشت سالگرد شهدای محراب که چند وقت پیش با سالگرد شهیدان آیات اعظام دستغیب ومدنی ؛ مفتح مواجه بودیم، ورود پیدا کرده اند واز مردم خواسته اند که قدردان آنها باشند؟؟؟!!!

 


راهیابی بانوان شاهرودی به مسابقات بین المللی بدمینتون

دوشنبه 26 دی 1390

نوع مطلب :اخبار شاهرود، 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شاهرود گفت: سه بدمینتون باز شاهرودی به نمایندگی از استان سمنان در مسابقات بین المللی دهه فجر حضور خواهند داشت.

سید جواد بیطرف با اعلام خبر فوق و ضمن اشاره به اینکه 40 بدمینتون باز در مرحله نخست مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون بانوان در رده سنی نوجوان و جوان حضور داشتند افزود: در قسمت دونفره دوبل صفورا زمانلو و فاطمه سرو قدی با کسب مقام اول و در قسمت یک نفره الناز فیض منش با کسب مقام چهارم به تیم ملی راه یافتند.

وی اظهار داشت: مرحله نخست مسابقه انتخابی تیم ملی بدمینتون بانوان در رده های سنی نوجوانان، جوان و بزرگسالان 22 و 23 دی ماه در کمپ تیمهای ملی در تهران برگزار شد که در پایان مرحله نخست بدمینتون بازان نوجوان و جوان راه یافته به  تیم ملی مشخص شدند.

بیطرف تصریح کرد: بیست و دومین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر 27 تا 30 بهمن ماه سالجاری در تهران برگزار می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شاهرود در پایان گفت: تیم ملی ایران در قسمت بانوان با 16 بدمینتون باز در این رقابتها حاضر می شود.

************

احسنت به همه ی جوان های برومند شاهرودییییییییی......

کاش که امکانات ورزشی شاهرود یک مقدار، مجهز تر شود تا شاهد شکوفایی بیشتر جوانان ورزش دوست باشیم..........


نماینده جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سمنان منصوب شد

دوشنبه 26 دی 1390

نوع مطلب :اخبار شاهرود، 

طی حکمی از سوی دبیر کل جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، سید امیر حسینی نژاد به عنوان نماینده رسمی این جشنواره در استان سمنان منصوب شد.

در این حکم خطاب به سید امیر حسینی نژاد مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود آمده است: با توجه به سوابق، تجارب و همکاریهای فیمابین، شما را به عنوان نماینده رسمی جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در استان سمنان منصوب می نمایم.

یادآور می شود انجمن متخصصان روابط عمومی و موسسه کارگزار روابط عمومی کشور برگزار کننده این جشنواره بوده و مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در کنفرانسهای قبلی نیز نماینده این جشنواره در استان سمنان تعیین می شد.

سید امیر حسینی نژاد :تا کنون شش دوره از این جشنواره به شکلی موفقیت آمیز برگزار شده است و انتظار می رود با استقبال گرم متخصصان عرصه روابط عمومی، هفتمین دوره آن نیز به بهترین نحو برگزار گردد.

وی افزود: افرادی که در این استان مایل به شرکت در جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی هستند می توانند جهت دریافت فرم و راهنمای جشنواره با اداره روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود تماس حاصل و یا جهت ثبت نام به سایت www.iaprs.irمراجعه کنند.

نماینده جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در استان سمنان اظهار داشت: بخشهای رقابتی جشنواره شامل انتخاب نشریه داخلی برتر، انتخاب نشریه برتر روابط عمومی، انتخاب بهترین طرح و برنامه انتشاراتی، انتخاب سامانه های اطلاع رسانی الکترونیکی برتر و انتخاب کارشناس برتر انتشارات روابط عمومی می باشد.  

جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در تاریخ های 2 و 3  اسفند ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

*********

خوش به حال شاهرود که همچین آدم هایی داره........

کاش یکی پیدا بشود بسیار قدر این آدم ها را بداند.........

کورش بشه چشم حسود!!!!!


گام به گام تا انتخابات

دوشنبه 26 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

گام سوم

باید بصیرت داشت، آنچه که انسان از نخبگان جامعه وجریانات سیاسی وگروههای سیاسی انتظار دارد، این است که با این حوادث، با این خطوط دشمن، با بصیرت مواجه بشوند ؛ با بصیرت . اگر بصیرت وجود داشت وعزم مقابله وجود داشت، خیلی از رفتارهای ما ممکن است تغیر پیدا بکند ؛ آنوقت وضعیت بهتر خواهد بود . بعضی از کارها از روی بی بصیرتی است . (همان، بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری 2/7/88 )

امروز جمهوری اسلامی ونظام اسلامی با یک جنگ عظیمی مواجه است، لیکن جنگ نرم که دیدم همین تعبیر « جنگ نرم » توی صحبتهای شما جوانها هست والحمد الله به این نکات توجه دارید ؛ این خیلی برای ما مایه ی خوشحالی است خوب، حالا در جنگ نرم، چه کسانی باید میدان بیایند ؟ قدر مسلم نخبگان فکری اند . یعنی شما افسران جوانِ جبهه ی مقابله ی با جنگ نرمید . ( همان، بیانات در دیدار دانشجویان ونخبگان علمی 4/6/88 )

بنابراین بصیرت مهم است . نقش نخبگان وخواص هم این است که این بصیرت را نه فقط در خودشان، در دیگران بوجود بیاورند . آدم گاهی می بیند که متأسفانه بعضی از نخبگان خودشان هم دچار بی بصیرتی اند ؛ نمی فهمند ؛ اصلاً ملتفت نیستند . یک حرفی یکهو به نفع دشمن می پرانند ؛ به نفع جبهه ای که همتش نابودی بنای جمهوری اسلامی است به نحوی . نخبه هم هستند، خواص هم هستند، آدمهای بدی هم نیستند، نیت بدی هم ندارند . اما این است دیگر . بی بصیرتی است دیگر . ) همان، بیانات در دیدار اعضای دفتر رهبری وسپاه حفاظت ولی امر 18/5/88 )


به چه شوقی بنگارم بر این صفحه؟؟؟

یکشنبه 25 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، دلنوشته، 

سلام بر همشریان عزیزم ....

روز جمعه برخلاف همیشه که کار را به نماز جمعه ترجیح می دادم با هزار عشق و امید که میخوایم بی حرمتی بعضی از ما بهترین را جواب بدیم همه چیز را تعطیل کردم و رفتم نماز جمعه.......

احسنت به عزیزان و سروران و مسئولین و امام جمعه موقت و خلاصه به تک تک شاهرودی ها..

باید در تاریخ نگاشت این روز را.....عجب راهپیمایی عظیمی، عجب شوری در بین مردم...پیر و جوان، کوچک و بزرگ.....چه شکوهی،،،، تا به حال همچین جمعیتی را توی شاهرود ندیده بودم!!!!آخه به شهرمون توهین شده..به شاهرودی ها توهین شده..به علما و فضلای شاهرود توهین شده..باید هم یک همچین جمعیتی بیان.......اگر امروز قیام نکنند اگر امروز مطالبه ی حقوقشون را نکنند پس کی،،،،وقتش کی میرسه؟؟؟؟

جملات بالا همه اش یک رویا است که در سر جوانانی چون من می چرخید.........اما!!زهی خیال باطل...

آرمان استان شاهوار حقیقتی است که به وقوع خواهد پیوست اما اگر مردم بخواهند اگر مردم تلاش بکنند اگر مسئولین همدل و یکصدا باشند..........اما همدلی و یکرنگی در کجای شاهرود یافت می شود..اگر کسی می داند به من نیز بگوید چون نگاه جستجوگرم  هر جا را جست چیزی یافت نکرد......

دیگر شوقی برای نگاشتن در این صفحات نیست اما همچنان البته بدون اشتیاق خواهم نوشت..از بی عدالتی خواهم گفت......

می خواهم در برابر آیندگانم شرمسار نباشم.........

 


امام حسین شهید نمی شداگر........

جمعه 23 دی 1390

نوع مطلب :دلنوشته، 

                                                                             باسمه تعالی

 

*- اگرغدیرخم به فراموشی سپرده نمی شد.

*- اگرسقیفه وشورای شش نفره آن شکل نمی گرفت.

*- اگر25سال علی (ع) خانه نشین نمی شد.

*- اگرفدک غصب نمی شد وپهلوی صدیقه طاهره (س)شکسته نمی شد.

*- اگر مولی علی(ع)تنها نمی ماند وناچارنمی شدباچاه دردودل کند.

*- اگرپای معاویه ملعون درزمان خلیفه دوم به حکومت باز نمی شد.

*- اگرطلحه وزبیری زیاده خواه نمی شدند واگراهل بصیرت بودندورودرروی قرآن ناطق مولی علی(ع) نمی ایستادند.

*- اگرناکثین و مارقین وقاسطینی پیدانمی شدند.

*- اگر فرق مولی علی(ع) مظلومانه در محراب مسچدکوفه شکافته نمی شد.

*- اگر امام حسن(ع) کریم اهل بیت مجبوربه صلح با ابوالفسادمعاویه نمی شد.

*- اگرامام حسن (ع) در خانه خویش امنیت داشت و مظلومانه به شهادت نمی رسید.

*- اگرتابوت امام حسن(ع) تیرباران نمی شد.

*- اگرافرادی مانندسلمان بن صرد خزایی قبل از واقعه عاشورا بموقع دست به کار می شدندودرکوفه عبیدا... بن زیاد ملعون

        را به درک واصل می کردند.

*- اگر مسلم(ع) درکوفه تنها نمی ماندوکوفیان حمایتش می کردندوغریبانه به شهادت نمی رسید.

*- اگرچرب وشیرین دنیا چشم بعضی هاروکورنمی کرد.

*- اگرملعونی مانندعمرسعدبرسرانتخاب دنیا یا آخرت؛به هوای امارت ری آخرت خویش را به خاطردنیا ارزان نمی فروخت.

*- واگر مردم زمان امام حسین(ع) اهل بصیرت بودندوامام (ع) راتنها نمی گذاشتندهرگز امام(ع) به مسلخ نمی رفت وحادثه

        هولناک سال61 هجری رخ نمیداد.

 

  درس ولایتمداری وبصیرت راازحضرت  ابولفضل العباس(ع) بیاموزیم  که نه تنها دودست خویش بلکه تمام هستی ووجودخویش

  را فدای ولایت نمود.تاقیامت حق ولایت باعلیست.

 

 

 

                                                                                       محمدطاهری

                                                                                                                                                                          دی 90

 


گام به گام تا انتخابات

جمعه 23 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

گام دوم

آنچه که برای ما لازم است، این است که آحاد مردم، مسئولین، غیر مسئولین، بخصوص جوان ها، بخصوص کسانی که سخن وحرفشان تأثیر دارد، احساس مسئولیتِ حضور در صحنه را از دست ندهند . هیچ کس نگوید من تکلیفی ندارم، من مسئولیتی ندارم ؛ همه مسئولند . مسئولیت معنایش این نیست که اسلحه ببندیم، بیائیم توی خیابان راه برویم ؛ در هرکاری که هستیم، احساس مسئولیت کنیم ؛ مسئولیت دفاع از انقلاب ودفاع از نظام جمهوری اسلامی، یعنی از اسلام، یعنی از حقوق مردم، یعنی از عزّت کشور. این شرط اول : همه باید این احساس مسئولیت را داشته باشیم . ومن می بینم که این احساس مسئولیت را داریم . این را مردم کشور ثابت کردند، ثابت می کنند ؛ حالا نمونه  واضحش همین 9 دی بود که اشاره کردند، نمونه های دیگرش هم هست ؛ 22 بهمن در پیش است . دهه فجر در پیش است. مردم حضور خودشان را، آمادگی خودشان را، سر زندگی ونشاط خودشان را نشان داده اند، بازهم نشان خواهند داد . ( همان، در دیدار مردم مازندران در سالگرد حماسه 6 بهمن 6/11/88 )

... اینی که من در طول چند سال گذشته همیشه بر روی بصیرت تأکید کرده ام، به خاطر این است که یک ملتی که بصیرت دارد، مجموعه جوانان یک کشور وقتی بصیرت دارند، آگاهانه حرکت می کنند وقدم بر می دارند، همه ی تیغهای دشمن در مقابل آنها کُند می شود . بصیرت این است . بصیرت وقتی بود، غبار آلودگی فتنه نمی تواند آنهارا گمراه کند، آنهارا به اشتباه بیندازد . اگر بصیرت نبود، انسان ولو با نیت خوب، گاهی در راه بد قدم می گذارد . شما در جبهه ی جنگ اگر راه را بلد نباشید، اگر نقشه خوانی بلد نباشید، اگر قطب نما در اختیار نداشته باشید، یک وقت نگاه می کنید می بینید در محاصره دشمن قرار گرفته اید ؛ راه را عوضی آمده اید، دشمن بر شما مسلط می شود . این قطب نما همان بصیرت است . در زندگی پیچیده ی اجتماعی امروز، بدون بصیرت نمی شود حرکت کرد . ( همان، در دیدار عمومی مردم چالوس ونوشهر در تاریخ 15/7/88


جلالی ترور روشن بیانگر درز اطلاعات محرمانه ایران از مجامع بین‌المللی است

پنجشنبه 22 دی 1390

نوع مطلب :اخبار ایران، 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ترور مصطفی احمدی روشن را نشانه اوج استیصال دشمنان خواند و گفت: این نوع ترورها نشان می دهد اطلاعاتی که از طرف جمهوری اسلامی به مجامع بین المللی داده شده در اختیار دشمنان قرار داده اند.
کاظم جلالی در حاشیه برگزاری جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس در جمع خبرنگاران پارلمانی با اشاره به ترور مصطفی احمدی روشن، اظهار داشت: احمدی روشن از شخصیت های علمی کشور بود که همانند شهید شهریاری در خیابان ترور شد.

وی گفت: بیشتر ترورهای سیاسی صهیونیستی - آمریکایی به این شکل است در گذشته نیز مشخص شد. ترورهای پیشین نیز از سوی سیستم های امنیتی اطلاعاتی رژیم صهیونیستی بوده است.

جلالی گفت: این نوع ترورها نشان می دهد اطلاعاتی که از طرف جمهوری اسلامی به مجامع بین المللی داده شده در اختیار دشمنان قرار داده اند در حالیکه جایی مانند آژانس باید مورد اعتماد ملت ها باشد. چرا به نوعی اسرار ملت ها و دولت ها در اختیار تروریست ها قرار می گیرد این یک سئوال اساسی است.

وی ادامه داد: همچنین یک سئوال اساسی دیگر این است که چرا کشورهای بزرگی که عضو مجامع بین المللی هستند از عضویت خود در این مجامع برای دشمنی علیه ایران استفاده می کنند، به طوریکه بعد از صدور قطعنامه ها این دشمنی استمرار پیدا می کند و کار به ترور کشیده می شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: این ترورها فاقد ارزش عملیاتی است و ترور کور است. این اوج استیصال آنهاست که نتوانسته اند در برابر اراده ملت ایران مقاومت کنند و به چنین اعمال شرمین و ننگینی روی می آورند.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا دانشمندان ایرانی از سوی دستگاه های امنیتی مورد حفاظت قرار می گیرند، گفت: در این خصوص دستگاه های امنیتی وظایف خود را در صیانت از دانشمندان ایرانی تا حدود زیادی انجام داده اند.

جلالی درباره نحوه ترور روشن نیز گفت: اطلاعات دقیقی هنوز در این باره نداریم اما کمیسیون امنیت ملی موضوع را حتما مورد بررسی قرار می دهد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا بنا بر اخبار منتشر شده کمیسیون امنیت ملی عصر امروز برای بررسی این موضوع تشکیل جلسه می دهد گفت: کمیسیون جلسه را بررسی می کند اما امروز چهارشنبه جلسه ای ندارد.

پیام سردار نقدی به مناسبت شهادت مصطفی احمدی روشن
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تاکید کرد: دولت تروریستی امریکای جهان خوار و رژیم غاصب صهیونیستی با آموزش معدودی فریب خورده به کشتار و ترور دانشمندان ارزشمند و متدین ایران اسلامی می‌پردازد.
 
******
برگرفته از سایت مشرق نیوز


ملت ایران، بهترین هستند..........

پنجشنبه 22 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

سلام بر همشهریان عزیز..

در روزهایی که همه ی ما شاهرودی ها از برخورد مفتضحانه  جناب کواکبیان در مجلس شورای اسلامی عصبانی هستیم و در اندیشه ایم که جواب این بی خردی را چگونه بدهیم در تهران در پایتخت جمهوری اسلامی یکی از بهترین ایرانیان به درجه رفیع شهادت نائل آمد و ما نیز که هنوز داغ توهین فتنه گر در دلمان تازه است دوباره هم نوا با خانواده شهید احمدی روشن باید مشکی بر تن کنیم و عزا دار شویم...ایران یکی از گلهایش را دوباره از دست داد و عزادار شد.......

بغض سنگینی نفس کشیدن را برایم سخت کرده و دلم بدجوری گرفته!!! یکی در شرق ایران در حال بر پا کردن فتنه و به هم ریختن کشور است و یکی هم در مرکز ایران در فکر آشوب به پا کردن و پرپر کردن گلهای ایران......

چه خوش خیالند دشمنان ما..چه کم اندیشند......هنوز غیرت جوان ایرانی را نشناختند...هنوز نفهمیدم که از هر قطره خون به زمین ریخته توسط آنان هزاران لاله دیگر می روید..چه زیبا گفت مادر مصطفی"با شهادت فرزندان ایران راه انقلاب زمین نمی‌ماند" آری زمین نمی ماند..تاریخ ثابت کرد، به دنیا ثابت شد، ولی دشمنان کور دل ما نمی بینند و نمی خواهند که ببینند...از فردا نیز به دنبال نقشه ای دیگرند، فتنه ای دیگر اما دستشان دیگر رو شده است، دیگر مردم بصیر ایران فریب نمی خورند مگر 9 دی یادشان رفته!! نه!!!!

مردم ایران، غم مخورید، آه مکشید، ناله سر مدهید، مگر بعد از شهادت احمدی مقدم، شهریاری و علی محمدی جوانان ما خاموش شدند، به والله قسم این ترور ها همه اش نشان از پیروزی قریب به وقوع ماست..دشمن ترسیده است، دستپاچه شده است، دیگر نمی داند چه باید بکند.........

ولی ما می دانیم......و می توانیم............ما جوان ایرانی هستیم.........ما فرزند خاک پاک ایرانیم........و پیرو راه حسین بن علی(ع)..........ما  عباس علمدار داریم ..... ما سپهسالاری چون  امام خامنه ای داریم ..........آری ای رهبر فرزانه ام ما شعار پدرانمان را ادامه می دهیم و فرزندانمان شعار ما را دنبال خواهند کرد"تا خون در رگ ماست هدیه به رهبر ماست"

تا زمانیکه ایران و ایرانی هست "همانطور که آمریکا دیروز غلطی نکرده امروز نیز غلطی نمی تواند بکند ، فردا نیز غلطی نخواهد کرد......."

دوستان شاهرودی فردا نه به خاطر استان شاهوار، نه به خاطر توهین کواکبیان که به خاطر خدا نماز جمعه را به قدومتان بیارایید و جواب دهن کجی های دشمن و عوامل دشمن را بدهید....دیگر سکوت بس است...به خدا در برابر آیندگان مسئولیم، در برابر خدا مسئولیم.......سکوت نشانه ترس است.....


صدا و سیمای مرکز استان

چهارشنبه 21 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

بسمه تعالی

 

 

با سلام  خدمت  آقای  دکتر کاظم جلالی نماینده محترم مردم شاهرود  و میامی  در مجلس شورای اسلامی

 

جناب دکتر جلالی چند ماهی است که  اعتراضات مردم شاهرود به مجموعه سیمای مرکز سمنان  شدت پیدا کرده و این مطلب در نشریات استانی و سایت های محلی شاهرود بازتاب زیادی داشته است .

از آنجائیکه منظور مردم شاهرود از سیمای استانی مجموعه کامل این سازمان می باشد بهتر است د راین مورد برخی موارد را ذکر کنیم تا مردم شهرستان شاهرود بدانند که اگر رویکرد این سازمان تبعیض آمیز وظالمانه است ،هستند افراد زیادی از کارمندان این سازمان که هیچ نقشی در این قضایا ندارند و البته خود این افراد نیز چوب مدیریت ضعیف و وابسته به لابی های فشار مرکز استان را می خورند .

نماینده محترم شاهرود بهتر است بدانید که در مرکز استان لابی بسیار قوی وجود دارد که کاملا بر مدیران کل تسلط دارد و اگر مدیر کلی بخواهد اوامر آنها را اجرا نکند بشدت به تخریب او می پردازند و لذا مدیرانی باب میل آنها می باشند که ضعیف باشند و اختیار کار را در دست این گروههای فشار قرار دهند .

و از طرف دیگر این یک معامله دو طرفه می باشد و گروهها ی فشار نیز تا زمانیکه خواسته های آنها اجرا شود از این نوع مدیران بشدت حمایت می کنند هر چند که این مدیر کاملا ضعیف  باشد  و هیچ ارگان نظارتی نیز نمی تواند مانع این عملکرد سوء مدیران گردد .

از جمله این مدیران که مورد حمایت شدید لابی های فشار مرکز استان قرار دارد مدیر کل سیمای استان آقای شریفی فر می باشد .

سوء مدیریت و فساد اداری  آقای شریفی فر بسیار گسترده و شامل حقایق تلخی است که د راینجا به بر خی از آنها اشاره می کنیم ودر آینده نیز نکات ریز تری از عملکرد سوء ایشان رابرای شما ارسال می کنیم .

سوء مدیریت ایشان شامل رابطه بازی بجای شایسته سالاری ، ریخت و پاشهای زیاد مالی ، باند بازی ، اجرای اوامر گروههای فشار مرکز استان مبنی بر در حاشیه قرار دادن پوشش خبری شرق استان و شهرستان مهدیشهر ( سانسور خبری  شهرستان شاهرود ،میامی ، مهدیشهر)  و .....که در اینجا به چند نمونه آن اشاره می کنیم .


ادامه مطلب

ازکوزه همان تراود که دراوست

چهارشنبه 21 دی 1390

نوع مطلب :همشهری، 

                             باسمه تعالی

 

پاسخ مردم بسطام به هتاکی نماینده سمنان

 

باعرض ادب واحترام خدمت مقام معظم رهبری حضرت آیه ا... العظمی امام خامنه ای وباعرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن اربعین حسینی.

 

جناب آقای کواکبیان

 

حضرتعالی نماینده شهرستانی هستی که مزین است به نام شهر اخلاق سوال ما مردم شهرستان شاهرود وبسطام ازشما این است که مگر عزیزدل ما نوردیده ی ماجناب آقای دکتر کاظم جلالی در نطق پیش از دستور چه گفت که بعداز سخنان ایشان نام شهر وشهرستان مارا به نحو اهانت آمیزی به زبان آوردی؟این است اخلاق واخلاق مداری؟آیا نماینده ما مگر غیر از حق وحقیقت سخن دیگری به میان آورد؟آیا مگر غیراین است که مرکز استان ما دست پدری برسرما ندارد؟

آیامگرغیراز این است که حضرتعالی وامثال حضرتعالی چشم طمع به داشته های ما دارید؟آیا مگرغیراز این است که تمامی امکانات رادر مرکز استان جمع کرده اید وخودرا به بهای محروم نگه داشتن سایر مناطق استان آباد کرده اید؟آیا مگر غیراز این گفته است که بیکاری درشرق استان بیداد می کند وجوانان  به اعتیاد وهزاران رفتار پرخطر روآورد ه اند؟آیا غیر از این گفته است که آمار طلاق36%درشهرستان شاهرود افزایش داشته است؟اصلا مسائل سیاسی  را کنار بگذاریم آیا شما دلتان بحال انسانهای سایرمناطق نمی سوزد که با هزاران مشکل دارند دست وپنجه خرد می کنند؟چرا همه چیز رابرای خود می خواهید؟این است اخلاق این است انسانیت؟شما شاهرود عزیز را که مقام معظم رهبری شهرمعلمان دین واخلاق نامیده اند با القاب زشتی نام برده ای آن هم در خانه ی ملت؟اهانت شما به دکتر جلالی یعنی اهانت به همه ی مردم شهرستان شاهرود یعنی اهانت به شاهرود،بسطام،میامی،بیارجمند،مجن،کلاته خیج و....جای جای این شهرستان،اگراین از زائیده ی شهر اخلاق واخلاق مداریست واگر این است عدالتی که شما به دنبالش هستید ودر سطح استان ترسیم وپیاده نموده ایدواگر این است از شان نماینده شهرمرکز استان که به شهرهای دیگر اهانت نمایداز ریاست محترم فرهنگستان وادب فارسی می خواهیم که تعاریف جدیدی از واژگان ادب،اخلاق،اخلاق مداری،عدالت،وحدت، همدلی  ارائه نمایند زیرا گویاواژگان فوق مفاهیم ومعانی خودرا ازدست داده اند.

جناب آقای کواکبیان:

فرموده اید حرفهای آقای دکتر جلالی درنطق پیش از دستور انتخاباتی است وماباشاهرود مشکلی نداریم بدانید که دکتر کاظم جلالی عزیزدل ماست واگر کاندیدهم نمی شدند دردل ما جای داردوحرفهای او حرفهای دل ماست.

جناب آقای کواکبیان

شما ازاصحاب فتنه 88 ومردودین فتنه هستید واز جمله افرادی هستید که دم از اصلاح طلبی می زنید در حالی که به اصلاح طلبان هم ظلم می کنید ودر واقع فرصت طلب هستید نه رفر میست وخودرفرمیستهاهم شما را قبول ندارند.

به مردم شریف سمنان پیشنهاد می نمائیم هرچه سریعتر حساب خودرا از نماینده ی هتاک خویش سوا نموده واعلام برائت نمایند.

مامردم ولایتمدار شاهرود وبسطام بدینویسیله سخنان اهانت آمیز نماینده سمنان نسبت به شهرستان شاهرود را محکوم نموده واز مسئولین خواستار پیگردقانونی آن می باشیم.

                                                                                                                                                         والسلام 

 

جمعی از مردم بسطام

 

   21/10/90

 

********

با تشکر از مردم شریف شهر بسطام 

 


تعداد کل صفحات: (4) 1   2   3   4   

فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
طبقه بندی
آرشیو
نویسندگان
پیوندها
صفحات جانبی
نظرسنجی
  چه قدر موافق استان شاهوار با مرکزیت شهرستان شاهرود هستید؟


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها
اَبر برچسبها